KUREMAA LOSS

Kauni Vooremaa rüpes peidab end 17ndal sajandil rajatud Kuremaa loss, mis on täna avatud külastuskeskusena ajaloo- ja arhitektuurihuvilistele ning teenindab avalikkust hinnatud sündmuskeskusena. Kuremaa lossis saab korraldada konverentse, kliendiüritusi, privaatpidusid ning kultuurisündmuseid. Suvehooajal pakub ruumide näol lisavõimalusi lossi suvekeskus – Teatriait.

LOSSI KÜLASTAMINE

juuni – august
K – P  / 12.00 – 16.00
september – mai
E – R / 11.00 -15.00

Ettetellimisel on võimalik lossi külastada teistel aegadel. Lossi on võimalik külastada iseseisvalt või kohapealse giidiga. Giidituur kestab ca 1h.

Külastuspääse:
Pilet 3 € ja 5 €*
Eestikeelne giiditeenus 15 €
Võõrkeelne (inglise, vene) giiditeenus 24 €
*Alla 7-aastased lapsed tasuta

UJULA JA SPAA

Kuremaa ujula ja spaa ootavad veemõnusid nautima nii kohalikke kui külalisi. Ujulas ootab sind 4 täispika (25m) rajaga bassein ning väike bassein. 

Spaas saad nautida erinevaid saunasid ning vastuvoolu ujumise ala ja bassein koskede ja mullivanniga. Pere pisematele on spaas purskkaevuga beebibassein ning väikelastebassein.

Spaad ja ujulat on võimalik külastada nii ühekorra pääsmega kui perioodikaardiga. Soodustust saavad õpilased, üliõpilased, pensionärid ja puuetega inimesed. Kuni 6-aastastele lastele on täiskasvanud saatjaga spaa külastamine tasuta ning peredele kehtivad samuti hinnasoodustused.

Kompleksis asuvad ka privaatsaunad, mida on võimalik rentida väiksema seltskonna privaatüritusteks.

JÕUSAAL JA SPORDIKESKUS

Kuremaa jõusaalis ootab Sind  kaasaegne varustus ning loomuliku päevavalgusega avar ruum. Jõusaal on avatud seitse päeva nädalas ning treenima on oodatud nii kohalikud kui Kuremaa Elamuskeskuse külalised.

Jõusaali on võimalik külastada nii ühekorrapileti kui kuukaardiga. Samuti on võimalik soetada kombineeritud pääse, mis võimaldab külastada nii jõusaali, ujulat kui spaad.

Kuremaa spordisaal on sobilik kõigiks pallimängudeks ning treeningute läbiviimiseks, samuti võistluste ja turniiride korraldamiseks. Kuremaa Elamuskeskuse teiste võimalustega kombineerides on spordisaal heaks paigaks palliklubide laagrite korraldamiseks.

Spordisaali kasutamine on võimalik ettetellimisel. 

KÜLALISTEMAJA

Kuremaa külalistemaja asub Kuremaa lossi naabruses, Kuremaa alevikus. Kõik elamuskeskuse teenused ja aktiivse puhkuse võimalused kohe käeulatuses. 

100 majutuskohaga Kuremaa külalistemaja on heaks võimaluseks lossis toimuvate mitmepäevaste sündmuste külaliste majutamiseks. Samuti on külalistemaja hea võimalus Kuremaa Spordi- ja heaolukeskuses laagrite korraldamiseks, pakkudes kõik vajalikud teenused ühes kohas. 

JÄRV JA SUPELRAND

Turvalise 250 meetrise liivarannaga Kuremaa järv on mõnusaks puhkusepaigaks nii kohalikele kui külalistele. Suvehooajal on supelrannas avatud erinevate harrastusvahendite rentimise võimalused, pallimängude platsid ning väikelastele sobivad atraktsioonid. 

KUREMAA VESKI

Kuremaa mõisahoonete kompleksi kuuluv Kuremaa veski on peale renoveerimist külastajatele taas avatud. 

Ajalooline veski peidab endas nelja korrust. Veski esimesel korrusel asub kaminaga peosaal, mis sobib hästi väiksema seltskonna privaatürituste korraldamiseks. Teisel korrusel on ruumid näituste või väiksema grupi koolituste/seminaride korraldamiseks. Kolmandal korrusel saavad külastajad tutvuda näitusega Eestis leiduvatest Hollandi tüüpi tuulikutest ning neljandal korrusel saab nautida suurepärast vaadet Vooremaale. 

Kuremaa veski on arvatud üheks Lõuna-Eesti 21st avastamisväärt paigaks ning on tähistatud National Geographicu kollase aknaga. 

Veski on külastajatele avatud suvehooajal, juunist augustini.

KUREMAA LOSS
SPORDI- JA HEAOLUKESKUS
KUREMAA VESKI
TEATRIAIT
KÜLASTUSINFO

T: +372 5878 9740
E: [email protected]

SA KUREMAA ELAMUSKESKUS

Lossi 1, Kuremaa
48445 Jõgeva maakond, Estonia